Szczęśliwy remis!!!

Dnia 26.03.2016r. w Kościerzynie Wielkim odbył się sparing pomiędzy: Sokołem Kościerzyn vs Notecią Miasteczko. Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00. Pogoda tego dnia dopisywała. Był to ostatni sprawdzian w jakiej formie są nasi zawodnicy,bowiem już za tydzień rozpoczyna się runda wiosenna ,,A klasy''. Za tydzień 03.04.2016r. Sokół zagra mecz z Iskrą Bądecz. W poprzedniej części sezonu padł remis 1:1. Tego dnia trener wystawił następującą jedenastkę: (Kania-Klapa,Jaworski,Sobecki,J,Kamiński,K.Kamiński,Bury,Grochowski,Nowacki,Jankowski,Cebrat).W pierwszej połowie gra Sokoła wyglądała dobrze, co przyniosło efekt w postaci bramki w 23 minucie Adam Cebrat otworzył wynik po pięknym strzale.Przyjezdni mieli także swoje szanse. Po obronie ręką w polu karnym Wojciecha Klapy,sędzia podyktował rzut karny,którego goście wykorzystali.Nasz zespół toczył zaciętą walkę w tej połowie,ale nie potrawił już strzelić drugiej bramki. Wynik po pierwszej połowie 1:1.W drugiej połowie trener Dłoniak dokonał kilku zmian weszli:Wydeheft,Tadych,Werner,Duszyński. W drugiej połowie gra Sokoła znacznie się pogorszyła brakowało celnych podań i nie było widać komunikacji między zawodnikami,ale w 47 minucie po raz kolejny do siatki trafił Adam Cebrat,wyprowadzając drużynę na prowadzenie,Noteć atakowała,przeprowadzała składne akcje co przyniosło efekt w 55 minucie w postaci bramki na 2:2. Sokół bronił się dzielnie i wyprowadzał swoje akcje,lecz bez powodzenia. w 71 minucie przyjezdni przeprowadzili piękną akcję,zakończoną celnym strzałem na bramkę. I wtedy zrobiło się gorąco przegrywaliśmy 2:3. Łukasz Dłoniak ciągle dawał uwagi swojej drużynie,gdy mecz zbliżał się ku końcowi wtedy w 88 minucie, po pięknym podaniu Łukasz Jankowski wyrównał stan meczu na 3:3. Sokół w ostatnich minutach przycisnął,ale nie zdołał strzelić zwycięskiego gola. Wynik meczu 3:3.