Niesamowite spotkanie!!

Dnia 20.03.2016r. Sokół Kościerzyn udał się na mecz wyjazdowy do Zakrzewa z miejscową Jednością Zakrzewo. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Sokoła. Bramki strzelili:(60 min.-samobój,71 min.Łukasz Jankowski "Jankes",78 min.-Mateusz Nowacki). Sokół przyjechał do Zakrzewa w bardzo okrojonym składzie bez 4 podstawowych zawodników. Trener Łukasz Dłoniak wystawił następującą 11:(Kania,Wydeheft,Grochowski,K.Kamiński,J.Kamiński,Rybacki,Łukasz Jankowski"Jankes",Nowacki,Werner,Bury,Cebrat).W rezerwach:Adam Wypchło. Na początku spotkania drużyna trenera Dłoniaka kontrolowała  grę i stworzyła zagrożenia na bramkę przeciwnika (2 słupki i poprzeczka). Pod koniec pierwszej połowy problem z pachwiną miał prawy obrońca Mariusz Wydeheft,ale dograł połowę do końca. Wynik do przerwy: 0:0. Po przerwie nastąpiła jedyna zmiana w meczu miejsce kontuzjowanego Wydehefta wszedł sam trener Dłoniak,który spisał się całkiem nieźle. I tak w 60 minucie po dośrodkowaniu Kacpra Kamińskiego bramkę samobójczą zdobył zawodnik Zakrzewa,w 71 minucie bramkę strzelił Łukasz "Jankes" i w 78 minucie przepiękną bramką z rzutu wolnego zdobył Mateusz Nowacki ustanawiając wynik 3:0,ale to nie koniec emocji. Tego dnia bramkarz Sokoła-Łukasz Kania spisywał się naprawdę rewelacyjnie,popisując się wspaniałymi paradami. W 87 minucie gospodarze dostali w prezencie od sędziego rzut karny,którego pewnie wykonali. Gra Sokoła w 2 połowie wyglądała gorzej brakowało komunikacji co przyniosło efekt w postaci kolejnej bramki. W 90 minucie bramkę zdobyli gospodarze po błędzie obrońców i wtedy zrobiło się gorąco 2:3 prowadzili już tylko przyjezdni,ale dowieźli ten wynik do końca.